mycie dachów Kostrzyn nad Odrą, Międzychód, Międzyrzecz

Galeria naszych realizacji

Prace wysokościowe, mycie dachów i inne - sprawdź zdjęcia!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji z zakresu prac wysokościowych, czyszczenia i malowania elewacji i innych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Prace zostały przeprowadzone na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic w promieniu 100 km. Zdjęcia z przed i po wykonaniu usługi doskonale obrazują, jak wiele daje prawidłowo wykonane czyszczenie dachów, czy elewacji oraz pokazują efekt estetyczny malowania. Warto pamiętać, że dbanie o stan dachu jest istotne nie tylko z punktu widzenia estetycznego, ale również bezpieczeństwa.

W galerii znajdują się również przykłady wykonanych przez nas usług malowania i czyszczenia elewacji – warto zwrócić uwagę na to, że czasem elewację wystarczy dokładnie wyczyścić z zanieczyszczeń, by przywrócić jej dawny wygląd. Dzięki odpowiednio zastosowanym środkom czyszczącym do elewacji jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze efekty. Wiemy również jak dobrać farby, by efekty malowania utrzymywały się najdłużej.

Jeżeli zainteresowały was nasze usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu – zapewniamy bezpłatną wycenę i konsultacje.