czyszczenie elewacji i dachu gorzów

ZADBAJ O SWÓJ DOM Z ALPIN SERVICE

SPRAWDŹ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ ALPINSERVICE GORZÓW WLKP!

ZADBAJ O SWÓJ DOM!

W tej kategorii oferujemy szereg usług dzięki którym wasz dom będzie wyglądał jak nowy oraz będzie zabezpieczony na kolejne lata użytkowania.

Czyszczenie, mycie, impregnacja, malowanie dachów, elewacji, podbitki drewnianej, kostki brukowej. Czyszczenie, naprawa i wymiana rynien i rur spustowych, wymiana, naprawa obróbek dekarskich. Malujemy metodą natryskową agregatami malarskimi hydrodynamicznym oraz metodami tradycyjnymi.

malowanie dachów lubuskie mycie dachów lubuskie

Dlaczego warto czyścić dach regularnie?

Wiadomo, że każdy dach narażony jest na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, co w pierwszej kolejności skutkuje powstawaniem zabrudzeń, porastaniem mchów, glonów, alg i grzybów, a te z kolei wnikają w strukturę dachówki niszcząc ją, dlatego polecamy regularne mycie i konserwację pokrycia dachowego. Dzięki temu zyskują Państwo piękny, czysty dach, a jego żywotność możemy przedłużyć o co najmniej 100 lat! Jak często ? co 5/7 lat na pewno umyć i zaimpregnować.

W zależności od stopnia zabrudzenia czy też zniszczenia po myciu impregnujemy tworząc bezbarwną powłokę która nadaje delikatny połysk a woda zachowuje się jak rtęć dzięki czemu woda dachówka nie chłonie wody. Natomiast gdy mamy mniej lub więcej zniszczoną dachówkę przystępujemy do malowania, po takiej usłudze każdy dach wygląda jak nowy.

Dach jest metaforą bezpieczeństwa dla nas i naszych bliskich, dlatego ZADBAJ O SWÓJ DACH z nami

czyszczenie dachów zachodniopomorskie czyszczenie elewacji zachodniopomorskie

Pakiet Dach I – Mycie, czyszczenie, impregnacja, dachu
Etap I – Sprawdzenie stanu pokrycia dachowego, przygotowanie zabezpieczeń niezbędnych do bezpiecznego wykonania pracy.
Etap II – Czyszczenie dachu za pomocą myjki ciśnieniowej wraz z użyciem płynów do zwalczania mchów, alg, porostów i grzybów.
Etap III – przegląd dachu, w razie potrzeby uszczelnienie obróbek dekarskich, wymiana pękniętych dachówek, przygotowanie pokrycia do impregnacji.
Etap IV – Nanoszenie natryskowo specjalistycznego impregnatu dostosowanego do rodzaju pokrycia dachowego (np. dachówki betonowej) o właściwościach biobójczych i hydrofobowych. Produkt zapobiega chłonięciu wody przez dachówkę, uwydatnia kolor i nadaje blask.

pakiet czyszczenie dachu

Pakiet Dach II – Mycie, czyszczenie, malowanie dachów
Etap I – Sprawdzenie stanu pokrycia dachowego, przygotowanie zabezpieczeń niezbędnych do bezpiecznego wykonania pracy.
Etap II – Czyszczenie dachu za pomocą myjki ciśnieniowej wraz z użyciem płynów do zwalczania mchu, alg, porostów i grzybów.
Etap III – Przegląd dachu, w razie potrzeby uszczelnienie obróbek dekarskich, wymiana pękniętych dachówek, oklejanie okien dachowych oraz elementów które mogłyby być zabrudzone. Przygotowanie pokrycia do gruntowania.
Etap IV – Gruntowanie. Nakładanie natryskowo gruntu głęboko penetrującego który ma za zadanie wzmocnić strukturę dachówki , zwiększyć przyczepność i zmniejszyć zużycie farby.
Etap V – Malowanie farbą podkładową – ręcznie za pomocą pędzla malujemy dachówki krańcowe, powierzchnie przy kominach, lukarnach itp. Resztę malujemy natryskowo za pomocą agregatu hydrodynamicznego. Dzięki tej metodzie farba nanoszona z ciśnieniem 220 bar dostaje się w każdą szczelinę.
Etap VI – Malowanie farbą nawierzchniową – Ostatnia warstwa wykańczająca, niwelującą porowatość, nadająca gładkość i wysoki połysk/

pakiet malowanie dachu malowanie dachu ceny

WSZYSTKIE STOSOWANE PRODUKTY SĄ SPECJALISTYCZNYMI MATERIAŁAMI PRZEZNACZONYMI DO W/W PRAC. FIRMY BEKERFARB WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE PRODUCENTA.

Przy usługach impregnacji i malowaniu dachu, przegląd oraz drobne prace konserwacyjne, wymiana dachówek czy też uszczelnienia opierzeń i obróbek dekarskich – całkowicie za DARMO!!!

Przy usługach malowania elewacji, uzupełnienia ubytków oraz drobne zaprawki, zabezpieczanie okien, drzwi i innych – całkowicie za DARMO !!!

Po takich kompleksowych usługach Twój dom będzie wyglądał jak nowy, a zarazem będzie zabezpieczony na kolejne lata. Ciesz się świeżym wyglądem swojego domku!

Ustal termin i podpisz umowę, a otrzymasz RABAT!!!

SZCZEGÓŁOWA OFERTA


 • Zadbaj o swój dom!
 • Mycie, malowanie, impregnacja, konserwacja dachu
 • Mycie, malowanie, impregnacja, konserwacja elewacji
 • Malowanie podbitki
 • Mycie kostki brukowej
 • Montaż ozdób świątecznych
 • Zwalczanie mchów i zazieleń
 • Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów
mycie i malowanie elewacji wielkopolskie
ZADBAJ O SWÓJ DOM!

Zwalczanie mchów i zazieleń, mycie, gruntowanie, malowanie, impregnacja, konserwacja elewacji.

mycie i malowanie dachu zachodniopomorskie
ZADBAJ O SWÓJ DACH!

Mycie, malowanie, impregnacja, konserwacja dachu, Malowanie podbitki, Zwalczanie mchów i zazieleń.

mycie dachów lubuskie
KOMPLEKSOWA RENOWACJA POKRYCIA

Mycie, odgrzybianie, gruntowanie, dwukrotne malowanie pokrycia dachowego.

Sprawdź przykładowe ceny

USTAL TERMIN, PODPISZ UMOWĘ I ODBIERZ RABAT!

Konsultacja / doradztwo

darmowe
 • Nie bój się nas pytać!
 • Doradzimy i dobierzemy odpowiednią technikę.
 • Dojedziemy i wycenimy usługę.
 • Ogranicz czas i koszty.
Zadaj pytanie

Pakiet Impregnacja

Już od 13zł / m2
 • Dojazd na terenie Gorzowa i okolic GRATIS!
 • Usługa mycia
 • Usługa odgrzybiania
 • Usługa impregnacji
Zamów

Pakiet Elewacja

Już od 25zł / m2
 • Dojazd na terenie Gorzowa i okolic GRATIS!
 • Usługa mycia
 • Usługa gruntowania
 • Usługa malowania elewacji
Zamów

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Usługi świadczymy w promieniu 200 km od Gorzowa Wielkopolskiego


Nasze usługi budowlano-remontowe realizujemy m.in. w:

Województwo Lubuskie:

Słońsk, Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Skwierzyna, Przytoczna, Sulechów, Świebodzin, Zielona Góra, Gubin, Lubniewice, Sulęcin, Torzym, Słubice, Deszczno, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Ośno Lubuskie

Województwo Zachodniopomorskie

Barlinek, Choszczno, Wałcz, Recz, Stargard Szczeciński, Szczecin<, Gryfino, Pyrzyce, Myślibórz, Chojna, Dębno,

Województwo Wielkopolskie

Kłodawa, Pniewy, Nowy Tomyśl, Międzychód

Posiadanie domu ma niewątpliwie wiele plusów. Właściciele domu mają do dyspozycji większy metraż, co daje mieszkańcom więcej przestrzeni do życia, jak i więcej miejsca na przechowywanie rzeczy. To też większa swoboda i znacznie więcej prywatność w porównaniu do mieszkań w blokach. Posiadanie domu to także prywatna przestrzeń rekreacyjna w postaci ogrodu oraz własne miejsce postojowe, o którego zajętość nie musimy się martwić wracając do domu. Dom to również obowiązki, o których na co dzień się nie myśli – aby nasz dom dobrze się prezentował i zapewniał nam bezpieczeństwo musimy pamiętać o regularnym dokonywaniu wszelkich napraw i prac konserwacyjnych. O wszystkich tych sprawach musimy decydować samodzielnie oraz samodzielnie ich dokonywać – w przeciwieństwie do mieszkańców bloków, w których takimi kwestiami zajmuje się wspólnota, czy spółdzielnia.

Malowanie i czyszczenie dachów

Szczególnie istotnym elementem, którego stan techniczny należy sprawdzać jest dach. Na skutek działania czynników atmosferycznych dachówki rdzewieją, brudzą się oraz pojawiają się na nich przebarwienia. Warto reagować jak najszybciej – postępujące odpryskiwanie farby i proces rdzewienia mogą doprowadzić do tego, że dach zacznie przeciekać. Aby mieć pewność, że nasz dach jest bezpieczny, należy stosować preparaty do czyszczenia i malowania dachów dobrane pod kątem rodzaju dachówki. Środki tego rodzaju muszą być naniesione na dach w prawidłowy sposób – tylko dzięki temu mamy pewność, że nasz dach jest prawidłowo zabezpieczony. Co istotne, nieprawidłowo dobrane środki do czyszczenia, czy malowania, mogą pogorszyć stan dachu. Zajmujemy się malowaniem zarówno blachodachówki, jak i dachówki betonowej, która z uwagi na swoją porowatą powierzchnię jest bardziej podatna na zanieszczyszenia.

Malowanie i czyszczenie dachów – Gorzów i okolice

Aby efekt był jak najbardziej trwały, warto zasięgąć pomocy specjalistów - nasza firma profesjonalnie zajmuje się malowaniem i czyszczeniem dachu na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic (do 100 km) – województwa lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Mamy do dyspozycji specjalistyczny sprzęt alpinistyczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować nawet na stromych dachach. Zapewniamy środki do konserwacji i czyszczenia dobierane pod kątem specyficznych cech poszczególnych dachówek, dzięki czemu możemy zagwarantować trwałość naszych usług.

Renowacja dachów z blachodachówki i dachówki betonowej

Blachodachówki są stale narażone na zróżnicowane warunki atmosferyczne, dlatego też w niektórych przypadkach samo czyszczenie i malowanie nie wystarcza, by zachować je w dobrym stanie. Do najpopularniejszych blach dachowych należy blacha trapezowa wykorzystywana w budownictwie ze względu na swoje walory estetyczne i charakterystyczny kształt. Jest ona dość podatna na korozję, dlatego warto sezonowo sprawdzać jej stan.

Jako specjaliści służymy radą – sprawdzimy, czy powierzchnie dachowe wymagają naprawy. Podjęte w odpowiednim czasie działania pozwalają uniknąć kosztownej wymiany całego pokrycia dachowego.

Malowanie i czyszczenie elewacji

Jak najszybciej odświeżyć wygląd naszego domu? Wyczyścić lub pomalować elewację! Warunki pogodowe i bliskość dróg sprawiają, że początkowo pięknie odmalowana elewacja stopniowo staje się przygaszona i nietrakcyjna, a w miejscach, w które wkradła się wilgoć niejednokrotnie powstają pęknięcia.

Malowanie elewacji – Gorzów i okolice

Choć wydawałoby się, że malowanie elewacji nie jest zadaniem trudnym, warto zwrócić uwagę na fakt, że elewacja pełni charakter reprezentacyjny, więc trudno będzie nam ukryć niedociągnięcia, jeśli takowe wystąpią. Istotny jest dobór farby dostosowany do podłoża oraz sposób jej naniesienia. Z uwagi na mnogość występujących na rynku środków do malowania elewacji, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy nie tylko dobiorą właściwą farbę, ale również zadbają o to, by sposób jej nałożenia był prawidłowy i trwały. Mamy praktyczną wiedzę na temat środków różnych marek i wiemy, co sprawdza się lepiej w konkretnych warunkach. Korzystając z usług naszej firmy działającej na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic masz pewność, że elewacja zostanie pomalowana z najwyższą starannością i będziesz mógł cieszyć się jej estetycznym wyglądem przez długi czas.

Jeśli wciaż jeszcze zastanawiacie się, czy wasza elewacja potrzebuje malowania, czy tylko czyszczenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu – postaramy odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści pozostaja do dyspozycji – oferujemy bezpłatną wycenę i konsultacje. Zachęcamy również do zapoznania się z galerią naszych realizacji..