alpin service lubuskie

Kontakt

Czekamy na kontakt!

Zainteresowała Cię oferta naszych prac remontowo-budowlanych?

Napisz, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Jeśli wolisz to zadzwoń: (+48) 721 005 173

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy bezpłatne konsultacje z zakresu usług remontowo-budowlanych. Mamy bogate doświadczenie w pracach z zakresu malowania i czyszczenia dachów (blachodachówki, dachówki betonowej) i elewacji oraz innych prac wysokościowych. Współpracujemy zarówno z właścicielami domów, jak i firmami – mamy doświadczenie m.in. w malowaniu ścian i elewacji hal i magazynów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Z Alpin Service możecie Państwo liczyć na profesjonalne podejście do klienta oraz najwyższą jakość wykonanych usług. Staramy się doradzać naszym klientom i wybrać rozwiązanie najbardziej optymalne dla ich potrzeb. Naszą ofertę podzieliliśmy na pakiety uwzględniające usługi, z których najczęściej korzystają właściciele domów – dzięki temu możemy zaoferować korzystne ceny.

Jeżeli szukacie firmy działającej na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, zachęcamy do kontaktu z Alpin Service. Działamy w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy (w promieniu 100 km). Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego – chętnie domówimy wszelkie szczegóły.