home-bg

ZADBAJ O SWÓJ DOM

SPRAWDŹ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ ALPINSERVICE GORZÓW WLKP!

ZADBAJ O SWÓJ DOM!

W tej kategorii oferujemy szereg usług dzięki którym wasz dom będzie wyglądał jak nowy oraz będzie zabezpieczony na kolejne lata użytkowania. Prace wykonujemy w promieniu 200 km od Gorzowa Wielkopolskiego, obsługujemy klientów z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz na terenie wschodnich Niemiec, Berlin i okolice.

Czyszczenie, mycie, impregnacja, malowanie dachów, elewacji, podbitki drewnianej, kostki brukowej. Czyszczenie, naprawa i wymiana rynien i rur spustowych, wymiana, naprawa obróbek dekarskich. Malujemy metodą natryskową agregatami malarskimi hydrodynamicznym oraz metodami tradycyjnymi.

Dlaczego warto czyścić dach regularnie?

Wiadomo, że każdy dach narażony jest na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, co w pierwszej kolejności skutkuje powstawaniem zabrudzeń, porastaniem mchów, glonów, alg i grzybów, a te z kolei wnikają w strukturę dachówki niszcząc ją, dlatego polecamy regularne mycie i konserwację pokrycia dachowego. Dzięki temu zyskują Państwo piękny, czysty dach, a jego żywotność możemy przedłużyć o co najmniej 100 lat! Jak często ? co 5/7 lat na pewno umyć i zaimpregnować.

W zależności od stopnia zabrudzenia czy też zniszczenia po myciu impregnujemy tworząc bezbarwną powłokę która nadaje delikatny połysk a woda zachowuje się jak rtęć dzięki czemu woda dachówka nie chłonie wody. Natomiast gdy mamy mniej lub więcej zniszczoną dachówkę przystępujemy do malowania, po takiej usłudze każdy dach wygląda jak nowy.

Dach jest metaforą bezpieczeństwa dla nas i naszych bliskich, dlatego ZADBAJ O SWÓJ DACH z nami

Pakiet Dach I – Mycie, czyszczenie, impregnacja, dachu
Etap I – Sprawdzenie stanu pokrycia dachowego, przygotowanie zabezpieczeń niezbędnych do bezpiecznego wykonania pracy.
Etap II – Czyszczenie dachu za pomocą myjki ciśnieniowej wraz z użyciem płynów do zwalczania mchów, alg, porostów i grzybów.
Etap III – przegląd dachu, w razie potrzeby uszczelnienie obróbek dekarskich, wymiana pękniętych dachówek, przygotowanie pokrycia do impregnacji.
Etap IV – Nanoszenie natryskowo specjalistycznego impregnatu dostosowanego do rodzaju pokrycia dachowego (np. dachówki betonowej) o właściwościach biobójczych i hydrofobowych. Produkt zapobiega chłonięciu wody przez dachówkę, uwydatnia kolor i nadaje blask.

Pakiet Dach II – Mycie, czyszczenie, malowanie dachów
Etap I – Sprawdzenie stanu pokrycia dachowego, przygotowanie zabezpieczeń niezbędnych do bezpiecznego wykonania pracy.
Etap II – Czyszczenie dachu za pomocą myjki ciśnieniowej wraz z użyciem płynów do zwalczania mchu, alg, porostów i grzybów.
Etap III – Przegląd dachu, w razie potrzeby uszczelnienie obróbek dekarskich, wymiana pękniętych dachówek, oklejanie okien dachowych oraz elementów które mogłyby być zabrudzone. Przygotowanie pokrycia do gruntowania.
Etap IV – Gruntowanie. Nakładanie natryskowo gruntu głęboko penetrującego który ma za zadanie wzmocnić strukturę dachówki , zwiększyć przyczepność i zmniejszyć zużycie farby.
Etap V – Malowanie farbą podkładową – ręcznie za pomocą pędzla malujemy dachówki krańcowe, powierzchnie przy kominach, lukarnach itp. Resztę malujemy natryskowo za pomocą agregatu hydrodynamicznego. Dzięki tej metodzie farba nanoszona z ciśnieniem 220 bar dostaje się w każdą szczelinę.
Etap VI – Malowanie farbą nawierzchniową – Ostatnia warstwa wykańczająca, niwelującą porowatość, nadająca gładkość i wysoki połysk/

WSZYSTKIE STOSOWANE PRODUKTY SĄ SPECJALISTYCZNYMI MATERIAŁAMI PRZEZNACZONYMI DO W/W PRAC. FIRMY BEKERFARB WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE PRODUCENTA.

Przy usługach impregnacji i malowaniu dachu, przegląd oraz drobne prace konserwacyjne, wymiana dachówek czy też uszczelnienia opierzeń i obróbek dekarskich – całkowicie za DARMO!!!

Przy usługach malowania elewacji, uzupełnienia ubytków oraz drobne zaprawki, zabezpieczanie okien, drzwi i innych – całkowicie za DARMO !!!

Po takich kompleksowych usługach Twój dom będzie wyglądał jak nowy, a zarazem będzie zabezpieczony na kolejne lata. Ciesz się świeżym wyglądem swojego domku!

Ustal termin i podpisz umowę, a otrzymasz RABAT!!!

SZCZEGÓŁOWA OFERTA


 • Zadbaj o swój dom!
 • Mycie, malowanie, impregnacja, konserwacja dachu
 • Mycie, malowanie, impregnacja, konserwacja elewacji
 • Malowanie podbitki
 • Mycie kostki brukowej
 • Montaż ozdób świątecznych
 • Zwalczanie mchów i zazieleń
 • Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów
photo
ZADBAJ O SWÓJ DOM!

Zwalczanie mchów i zazieleń, mycie, gruntowanie, malowanie, impregnacja, konserwacja elewacji.

photo
ZADBAJ O SWÓJ DACH!

Mycie, malowanie, impregnacja, konserwacja dachu, Malowanie podbitki, Zwalczanie mchów i zazieleń.

photo
KOMPLEKSOWA RENOWACJA POKRYCIA

Mycie, odgrzybianie, gruntowanie, dwukrotne malowanie pokrycia dachowego.

Sprawdź przykładowe ceny

USTAL TERMIN, PODPISZ UMOWĘ I ODBIERZ RABAT!

Konsultacja / doradztwo

darmowe
 • Nie bój się nas pytać!
 • Doradzimy i dobierzemy odpowiednią technikę.
 • Dojedziemy i wycenimy usługę.
 • Ogranicz czas i koszty.
Zadaj pytanie

Pakiet Impregnacja

Już od 11zł / m2
 • Dojazd na terenie Gorzowa i okolic GRATIS!
 • Usługa mycia
 • Usługa odgrzybiania
 • Usługa impregnacji
Zamów

Pakiet Elewacja

Już od 19zł / m2
 • Dojazd na terenie Gorzowa i okolic GRATIS!
 • Usługa mycia
 • Usługa gruntowania
 • Usługa malowania elewacji
Zamów

Dołącz do grona zadowolonych klientów!