prace budowlane lubuskie

Wycinka drzew i inne prace wysokościowe

Pielęgnacja i wycinka drzew

Wycinka drzew i inne prace wysokościowe Gorzów Wlkp.

Wycinka i pielęgnacja drzew na terenie Gorzowa, Szczecina, Berlina, Zielonej Góry i wielu innych miejscowości w zachodniej części Polski to nasza specjalność. Wypracowaliśmy kompetencje, techniki alpinistyczne i kompleksową, gruntowną wiedzę, która umożliwia nam wykonywanie wielu prac wysokościowych.

Pielęgnacja i wycinka drzew

Chciałbyś zadbać o odpowiedni kształt koron przy jednej ze swoich inwestycji? A może na etapie realizacji nieruchomości nadszedł czas na wycinkę we wskazanym terenie?

Profesjonalnie i efektywnie pielęgnujemy, a także wycinamy drzewa. Doświadczenie w pracach wysokościowych i odpowiedni, wielokrotnie testowany sprzęt, umożliwia nam osiągnięcie pożądanego przez inwestora efektu w krótkim czasie oczekiwania.

Stwórz swoją wymarzoną przestrzeń przy nieruchomości całkowicie dopasowując wygląd terenu zielonego do swoich potrzeb.

Usługa pielęgnacji drzew, cięć sanitarnych lub jakakolwiek inna praca wysokościowa wyceniana jest na podstawie wymagań określonych podczas pierwszej rozmowy. Chętnie wycenimy dla Ciebie planowaną inwestycję. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wszelkie informacje.

Wycinka i pielęgnacja drzew w Gorzowie i okolicach odpowiada na potrzeby właścicieli domów jednorodzinnych, którzy zmieniają wygląd swoich ogrodów. To również okazja, aby np. przed biurem lub inną nieruchomością wpuścić nieco promieni słońca po przeprowadzeniu cięć prześwietlających.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA


 • Korygujące cięcia drzew
 • Techniczne cięcia gałęzi i konarów
 • Cięcia sanitarne martwych elementów drzew
 • Pogotowie dachowe 24h
 • Naprawa cieknącego dachu
 • Obróbki i odśnieżanie dachu
 • Cięcia prześwietlające korony drzew
 • Kreowanie kształtu korony drzew
 • Całkowita wycinka drzew na wskazanych terenie
 • Mycie dachów
 • Malowanie na wysokościach
 • Montaż kolców przeciw ptactwu
 • Montaż instalacji odgromowej

Nasze przewagi

Przewagami naszej firmy jest możliwość kompleksowej obsługi i doświadczenie. Podczas lat praktyki w odnawianiu i malowaniu różnych elementów nieruchomości, a także prac wysokościowych, zdobyliśmy ogromną wiedzę. Wypracowaliśmy własne techniki zapewniające klientowi doskonały efekt i satysfakcję przez lata.

Odpowiednia organizacja czasu i zespołu sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne z punktu widzenia inwestora terminy. Staramy się zawsze robić krok w stronę inwestora, aby przewyższyć stawiane przed nami oczekiwania.

Inne prace wysokościowe

Wykorzystanie w naszej pracy technik alpinistycznych zmniejsza koszty związane np. z wynajmem profesjonalnego rusztowania, podnośnika, czy dźwigu.

Praca z wykorzystaniem dostępu linowego znacznie przyspiesza wykonanie zlecenia. Działamy w wielu w miejscach niedostępnych przy użyciu rozwiązań tradycyjnych.

W niektórych przypadkach nie ma możliwości skorzystania z metod linowych. Mamy jednak do dyspozycji rusztowanie elewacyjne, warszawskie oraz tzw. „mobilne”, aluminiowe na kołach. Dojedziemy wraz z nimi do Twojej inwestycji doprowadzając projekt do końca.

Teren działania

Efektywnie i profesjonalnie pielęgnujemy i organizujemy wycinkę drzew na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i w promieniu 200 km. Nasz zespół jest w stanie bezproblemowo dojechać do większości miejsc w tym obszarze, w tym na teren Niemiec.

Wystarczy zadzwonić i porozmawiać o dostępnych terminach wykonania poszczególnych usług. Opowiemy o ofercie i zweryfikujemy wszelkie możliwości związane z szybkim dojazdem w miejsce docelowe.

Usługi świadczymy w promieniu 100 km od Gorzowa Wlkp


Nasze usługi budowlano-remontowe realizujemy m.in. w:

Województwo Lubuskie:

Strzelce Krajeńskie, Słońsk, Świebodzin, Zielona Góra, Gubin, Drezdenko, Skwierzyna, Przytoczna, Sulechów, Lubniewice, Sulęcin, Torzym, Słubice, Deszczno, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Witnica, Bogdaniec, Ośno Lubuskie

Województwo Wielkopolskie

Nowy Tomyśl, Międzychód, Pniewy, Kłodawa

Województwo Zachodniopomorskie

Barlinek, Gryfino, Pyrzyce, Choszczno, Wałcz, Myślibórz, Chojna, Dębno, Recz, Stargard Szczeciński,Szczecin

Usługi budowlano-remontowe - Gorzów i Okolice

Każde zlecenie dotyczące wycinki drzew, a także ich pielęgnacji, jest inne. Spowodowało to, że staramy się naszą pracę w tym zakresie wyceniać indywidualnie, aby móc dobrać jak najatrakcyjniejszy do zapotrzebowania cennik. Skontaktuj się z nami, opowiedz o zakresie prac, a następnie otrzymaj wycenę dopasowaną do swoich potrzeb.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!