Alpin Service usługi czyszczenia i malowania dachów

ALPINSERVICE Zadbaj o swój dom!

Prace budowlane i wysokościowe od A do Z.

alpin service
phone
phone
phone

Prace budowlane

Remonty Gorzów Wlkp. prace budowlane, wykończenia wnętrz, płytki, instalacje...

Prace wysokościowe

Mycie, impregnacja, malowanie, pielęgnacja: dachów, elewacji, ogrodów...

Organizacja budowy i remontu

Nie masz czasu na organizacje budowy lub remontu? My się wszystkim zajmiemy!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą która od lat zajmuję się pracami budowlanymi i wysokościowymi. Nasz zgrany zespół posiada doświadczenie i wysokie kwalifikacje przy różnego rodzaju robotach. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Możemy również nawiązać stałą współpracę, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Do swojej pracy używamy jedynie nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu, a także zatrudniamy samych specjalistów z branży.

Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do jakości wykonywanej przez nas pracy oraz jesteśmy elastyczni co do terminów, dzięki czemu nie trzeba długo oczekiwać na wykonanie usługi.  Naszym głównym celem i priorytetem jest zadowolenie klienta, które wiąże się z jak najwyższą jakością wykonywanych przez nas usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego naszego zlecenia oraz w pełni angażujemy się w wykonywane przez nas prace.

Dla nas największą satysfakcją jest zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy w Social Mediach

Bądź na bieżąco! Obserwuj nasze profile: Facebook, Google+, lub Twitter. Zobaczysz tam nowe zdjęcia wykonywane systematycznie podczas naszych usług.

obserwuj nas

tymczasem zajrzyj na nasze profile:

Kwalifikacje, rekomendacje i referencje

Każdy członek naszego zespołu posiada niezbędne certyfikaty i szkolenia, aby wykonać swoją pracę profesjonalnie i w bezpiecznych warunkach. Duże i mniejsze firmy wyrażają zadowolenie w listach referencyjnych, osoby prywatne polecają nasze usługi znajomym.

alpin service usługi
alpin service zespół

Teraz juz wiesz wszystko!